Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis Biuro Rachunkowe Zapis sp. z o.o.

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm. Wynika to z czasu istnienia naszego Biura Rachunkowego - działamy na rynku od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie wynika też z różnorodności branż, w których świadczymy nasze usługi. Naszyli klientami są firmy informatyczne, kancelarie notarialne , developerzy, hurtownie, ale również małe jednoosobowe firmy z branży handlowej, medycznej, reklamowej i wiele innych.

Obsługujemy firmy ze wszystkich dzielnic Warszawy oraz jej okolic. Dokumenty księgowe odbieramy pocztą kurierską, a z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

Gdy nieodzowne są spotkania i osobista rozmowa – mamy specjalny pokój konferencyjny, gdzie możemy omówić wszystkie sprawy - te bieżące i strategiczne.

Proponowane przez nas ceny są zróżnicowane w zależności od uzgodnionego z klientem pakietu usług. Naszą dewizą jest indywidualna obsługa naszych partnerów , dostosowana do oczekiwań i specyfiki ich firm. Klienci mogą liczyć na stały i bezpośredni kontakt z pracownikami naszego biura oraz szybką odpowiedź na wszelkie pytania.

ul.Wspólna 2 J
05-075 Warszawa - Wesoła

  Wyświetl telefon 22 7734317
Wyświetl adres email biuro@zapis.pl
  Wyświetl adres WWW zapis.pl