Dane biura zweryfikowane przez nasz serwis E-TAX PRZEMYSŁAW BRYŁA

  • Biuro rachunkowe
  • Mała księgowość
  • Pełna księgowość

Jesteśmy biurem rachunkowym w Warszawie, które kieruje swoje usługi zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jaki i różnego rodzaju spółek prawa handlowego (sp. z o.o., jawnych, komandytowych itd.). Naszych klientów obsługujemy poprzez prowadzenie ewidencji ryczałtowej, ewidencji w formie ksiąg handlowych czy też w formie podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Głównie współpracujemy z firmami prowadzącymi swoją działalność na terenie Warszawy i jej najbliższych okolic.

Wiedza i zaangażowanie

Nasze biuro to wiedza i zaangażowanie. Bierzemy odpowiedzialność za wykonywaną przez Nas pracę oraz gwarantujemy każdemu klientowi poufność przekazywanych informacji. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dbamy o jak najwyższy poziom merytoryczny naszych pracowników, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem gwarantują Państwu bezpieczeństwo i zaufanie w kontaktach z Nami. Nasi klienci czują się z Nami pewnie i bezpiecznie. Nasze działania sprawiają, że klienci skupiają się na prowadzeniu swojej działalności gospodarczej a nie na papierkowej robocie.

Najlepsze rozwiązania

Poszukujemy dla naszych klientów jak najlepszych rozwiązań. Oferowane usługi mają spełniać wszelkie oczekiwania, które Nam się stawia.  Już na samym początku staramy się określić oczekiwania klienta w zakresie obsługi księgowej, potrzeb informacyjnych czy też  ustalenia formy i harmonogramu współpracy.
Do Państwa dyspozycji oferujemy nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w księgowości, które wspierają świadczone przez Nas usługi oraz gwarantują bezpieczeństwo przekazywanych danych.

ul. Ryżowa 43D/20
02-495 Warszawa

  Wyświetl telefon 501094760
Wyświetl adres email biuro@e-tax.waw.pl
  Wyświetl adres WWW